Поради щодо раціонального споживання електроенергії від Pizzburg
Друзі, зібрали вам список лайфхаків по розумному споживанню е/е щоб допомогти нашій енергосистемі.
Грійте тільки необхідну кількість води в електрочайнику. Тобто якщо вам потрібно приготувати 2 чашки чаю, то заливайте в чайник 2 чашки води.
На якийсь час відмовтеся від використання таких досить енергоємних побутових приладів: кавоварка, гриль, духовка, тостер, кондиціонер, обігрівач, мультиварка. Скористайтеся якомога альтернативою.
Для електроплит або бойлерів використовуйте еко-режим, тобто не вмикайте на повну потужність для швидкого нагрівання розтягуйте навантаження в часі.
Намагайтеся використовувати енергоємні прилади під час мінімального навантаження (23.00-06.00). Наприклад, пральну машину на таймері або посудомийну машину.
Вимикайте світло в тих приміщеннях, де не перебуваєте зараз.
Використовуйте реле для водонагрівачів або розетку з таймером.
У випадку електроплит, вимикайте конфорку за 5 хвилин до фінального приготування. Це зменшить навантаження на мережу, а страва доготується.
Одягайтеся тепло. Светр, штани, домашні тапки – замість шортів, футболки та +25 градусів у квартирі.
Заведіть кота :-)
Спочатку може здатися, що все це не суттєво і не дасть жодного результату, але згадайте велику китайську мудрість «Шлях у тисячу льє починається з першого кроку» або нашу вітчизняну «Копійка гривню береже». З маленького утворюється велике. Це дійсно так. На шляху до перемоги над ворогом немає маленьких кроків чи дій!
Слава Україні! Слава ЗСУ!